دانلود رایگان,دانلود آخرین ورژن,اس ام اس دانلود رایگان جدید tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com 2020-04-08T06:15:44+01:00 mihanblog.com روش های درمان آرتروز گردن را بدانید 2019-05-25T08:29:06+01:00 2019-05-25T08:29:06+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/198 سعید راه های درمان ارتروز گردن به عوامل متعددی بستگی دارد که امروز در پست درمان آرتروز گردن این روش ها را با شما به اشتراک میگذاریم . همراه ما باشید .روش های درمان ارتروز گردنروش های درمان آرتروز گردن را بدانیددر مراحل اولیه و خفیف تر بیشتر تلاش میشود تا فشار های وارد به گردن و ستون فقرات به شکل های زیراستفاده از گردن بندهای مخصوص برای مدت کوتاهپرهیز از ورزش های غیر اصولیعدم استفاده از بالش های بلندنخوابیدن روی شکماصلاح روش مطالعه و کار با رایانهکاهش مدت رانندگی و …همچنی راه های درمان ارتروز گردن به عوامل متعددی بستگی دارد که امروز در پست درمان آرتروز گردن این روش ها را با شما به اشتراک میگذاریم . همراه ما باشید .

روش های درمان ارتروز گردن
روش های درمان ارتروز گردن

روش های درمان آرتروز گردن را بدانید

در مراحل اولیه و خفیف تر بیشتر تلاش میشود تا فشار های وارد به گردن و ستون فقرات به شکل های زیر

 • استفاده از گردن بندهای مخصوص برای مدت کوتاه
 • پرهیز از ورزش های غیر اصولی
 • عدم استفاده از بالش های بلند
 • نخوابیدن روی شکم
 • اصلاح روش مطالعه و کار با رایانه
 • کاهش مدت رانندگی و …

همچنین استفاده ی کوتاه مدت و کنترل شده از داروهای ضد التهاب معمولی مانند Celebrex، ایندومتاسین، ایبوپروفن، استامینوفن و همچنین داروهای شل کننده ی عضلانی مثل متوکاربامول، وضعیت بیمار مبتلا به آرتروز گردن را تحت کنترل در آورده، از پیشرفت آسیب جلوگیری کرد.

 

راه های درمان آرتروز گردن :

روش دیگری نیز برای درمان آرتروز گردن وجود دارد از جمله:

استفاده از کیسه آب یخ و آب گرم و سپس ماساژ برای تسکین درد های ناشی از آرتروز گردن .

درمان بیماری آرتروز گردن به روش های مختلفی صورت می گیرد که بسته به نوع و شدت بیماری فرد مراجعه کننده،پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی درمان آرتروز گردن متناسب با نوع و درجه بیماری تجویز می نماید.

روش های درمان آرتروز گردن را بدانید
روش های درمان آرتروز گردن را بدانید

لیزر درمانی با لیزرهای پرتوان نسل جدید که انقلابی را در فرایند کنترل درد ایجاد کرده است. این لیزرها با تمرکز بر بافت هدف و با دوز مناسب که توسط پزشک متخصص طب فیزیکی داده می شود می تواند به شیوه بسیار موثر و سریعی التهاب ناشی از آرتروز گردن را خوابانده و درد را کاهش دهد.

تزریق مواد ضد التهابی که موجب کاهش درد،تورم و التهاب و سپس افزایش جریان خون می شوند.

تغذیه بافت ها با استفاده از ویتامین و مواد معدنی و در نتیجه کمک به بازسازی بافتها. پس از تزریق اوزون که یک اکسیژن غیر فعال است بافت، این عنصر به صورت فعال در آمده و باعث اکسیژن رسانی به ناحیه آسیب دیده می شود.

تاثیر ازن درمانی از یک تا سه روز پس از انجام تزریق شروع شده و و تا زمان دستیابی به بهبودی، هر یک تا دو هفته این عمل تکرار می شود.

روند بهبودی در بیماران بسته به شدت آسیب دیدگی متفاوت است. با این حال بیشتر بیماران به سه تا پنج جلسه درمان نیاز دارند.

در موارد زیربا صلاحدید پزشک متخصص، پیشنهاد عمل جراحی صورت می گیرد:

 • در صورتی که دردهای بیمار مبتلا به آرتروز گردن شدید و ناتوان کننده باشند
 •  درمان طبی پاسخ مناسبی ندهند
 • در صورت بروز علائم عصبی مثل اختلالات حرکتی
 • کاهش قدرت عضلانی در یک یا چند اندام که با MRI گردن مطابقت و هم خوانی داشته باشد به ویژه در موارد پیش رونده
 • پیدایش اختلالات عملکرد اسفنکترهای ادراری (شایع تر) به صورت بی اختیاری یا احتباس ادرار و مدفوعی (کمتر)
 • اختلال در راه رفتن و عدم تعادل و یا وجود یافته های خاصی مثل مشاهده ی تخریب نسج نخاع در MRI و یا وجود یک قطعه دیسک پاره شده ی بزرگ در داخل کانال نخاعی یا سوراخ بین مهره ای
]]>
آموزش تبادل لینک با همه سایت ها 2016-01-25T05:45:00+01:00 2016-01-25T05:45:00+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/28 سعید بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم سئو دامین هستنــد. بطور کلی، سئو و بهینه سازی یک سایت برای موتورهــای جستوجو به دو عامل اصلی بهینه سازی صفحـات ســایــت و بهینه سازی دامین تقسیم می شوند. گوگل نیز برای ارزش گذاری ، بک لینک صفحات سـایـت هـا را فاکتور پیج رنک و جستوجوی لغات قرار داده است. در صورتیکه موفق نشدید از روش های رایـگان برای سـایـت خود بک لینک تهیه کنید می توانـیـد آن را خـریـداری کـنـیـد.در این پست میخوام براتون روشی رو آموزش بدم که بتونید در همه سایت های تبادل لینک اتوماتیک لین بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم سئو دامین هستنــد.
بطور کلی، سئو و بهینه سازی یک سایت برای موتورهــای
جستوجو به دو عامل اصلی بهینه سازی صفحـات ســایــت
و بهینه سازی دامین تقسیم می شوند.
گوگل نیز برای ارزش گذاری ، بک لینک صفحات سـایـت هـا
را فاکتور پیج رنک و جستوجوی لغات قرار داده است.
در صورتیکه موفق نشدید از روش های رایـگان برای سـایـت
خود بک لینک تهیه کنید می توانـیـد آن را خـریـداری کـنـیـد.

در این پست میخوام براتون روشی رو آموزش بدم که بتونید در همه سایت های تبادل لینک اتوماتیک لینکتون رو ثبت کنید. فقط کافیه که مراحل زیر رو دنبال کنید.

1-در بخش مدیریت وبلاگ خود روی گزینه صفحات جداگانه کلیک کنید.

2-در صفحه باز شده روی گزینه ایجاد صفحه جدید با ویرایش کامل کدها کلیک کنید.

3-عنوان صفحه را انتخاب کنید.

4-آدرس صفحه را کامل کنید.مثلا tabadol

5-فایل کد ها را از اینجا دانلود کنید. فایل نود پد را باز کرده و اطلاعات فایل را جایگزین کدهای کادر شماره 5 کنید.(مانند تصویر)

سایت ها میتوانند این فایل را در هاست خود ذخیره کرده و آدرس فایل را بدهند

6-روی گزینه ثبت لینک و بازسازی وبلاگ کلیک کنید.

7-به سایت گوگل رفته و عبارت تبادل لینک اتوماتیک را جستجو نمایید. در این مرحله تک تک سایت های جستجو شده را باز کنید و مراحل زیر را دنبال نمایید.

در هر سایتی که باز میکنید به صورت زیر عمل کنید.

8-فیلد ها را پر کنید.

9-در این فیلد آدرس صفحه ایی که در مرحله قبل ایجاد کرده بودید رو قرار بدید . مثلا tabadol

10- روی گزینه ثبت لینک کلیک کنید.

سایت شما ثبت شد. به سراغ سایت بعدی بروید. شما میتوانید با همه سایت های تبادل لینک اتوماتیک که در گوگل جستجو کردید تبادل لینک نمایید.

 

]]>
راهها و روش های خودکشی ؟؟ 2014-09-11T19:56:07+01:00 2014-09-11T19:56:07+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/197 سعید با سلامدوستان عزیزی که به دلیل فشار زندگی و غم زیاد میخوان خودکشی کنن و راهی رو بلد نیستند باید بدونن منم بلد نیستم.ولی اگر میخوان میتونم بگم دلیل غم هاشون چیه. اگر میخوان زندگیشون رو تغییر بدن مطلب زیر رو دانلود کنن و بخونن.راهها و روش های خودکشی رو از اینجا دانلود کنید راهها و روش های خودکشی
با سلام
دوستان عزیزی که به دلیل فشار زندگی و غم زیاد میخوان خودکشی کنن و راهی رو بلد نیستند باید بدونن منم بلد نیستم.ولی اگر میخوان میتونم بگم دلیل غم هاشون چیه.
 اگر میخوان زندگیشون رو تغییر بدن مطلب زیر رو دانلود کنن و بخونن.
راهها و روش های خودکشی رو از اینجا دانلود کنید

]]>
مشکل در باز شدن http://isearch.babylon.com در فایر فاکس 2013-02-21T18:51:24+01:00 2013-02-21T18:51:24+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/195 سعید با سلاممدتی است که هنگام باز کردن تب جدید در firefox آدرس سایت http://isearch.babylon.com باز می شود؟حل مشکلبرای حل مشکل ابتدا در بخش آدرس بار عبارت about:config را وارد کنید.سپس به دنبال عباراتی که آدرس http://isearch.babylon.com بگردید و روی آن دوبار کلیک کرده و در فرم باز شده آدرس را پاک کرده و تایید نماییدکامپیوتر خود را دوباره راه اندازی کنید.در صورت حل نشدن مشکل در قسمت start در قسمت run کلمه regedit را وارد کنید و ok را بزنید.در صفحه باز شده کلید میانبر ctrl+f را زده و کلمه babylon را وار مدتی است که هنگام باز کردن تب جدید در firefox آدرس سایت http://isearch.babylon.com باز می شود؟
حل مشکل
برای حل مشکل ابتدا در بخش آدرس بار عبارت about:config را وارد کنید.
سپس به دنبال عباراتی که آدرس http://isearch.babylon.com بگردید و روی آن دوبار کلیک کرده و در فرم باز شده آدرس را پاک کرده و تایید نمایید
کامپیوتر خود را دوباره راه اندازی کنید.
در صورت حل نشدن مشکل در قسمت start در قسمت run کلمه regedit را وارد کنید و ok را بزنید.
در صفحه باز شده کلید میانبر ctrl+f را زده و کلمه babylon را وارد کرده و کلمات را پاک نمایید و با زدن کلید f3 جستجو را تاجایی که تمام کلمات پاک شوند ادامه دهید . بعد از این کار مراحل بالا را دو باره تکرار کرده و کامپیوتر را ریست نمایید. ]]>
آموزش کامل ترفند های رجستری pdf 2013-02-14T09:21:39+01:00 2013-02-14T09:21:39+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/193 سعید در این پست می توانید کتابی ارزشمند از ترفند های کاربردی رجستری را با فرمت pdf دانلود کنید. دانلود فایل pdf دانلود فایل pdf
]]>
مرجع کامل وردپرس به صورت تصویریpdf 2013-02-14T09:17:14+01:00 2013-02-14T09:17:14+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/192 سعید در این جا یک کتاب با فرمت pdf و کاملا تصویری رو می تونید دانلود کنید. این کتاب به صورت کامل طریقه کار با cms وردپرس رو آموزش می دهد.برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.دانلود فایل pdf وردپرس رو آموزش می دهد.
برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود فایل pdf

]]>
خرید فروشگاه اینترنتی 2013-02-07T20:52:27+01:00 2013-02-07T20:52:27+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/191 سعید با سلامبرای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی شیوه های مختلف و سیستم های مختلف وجود دارد. می توان با استفاده از اسکریپت های مختلف یک فروشگاه راه اندازی کرد که با توجه به سلیقه های متفاوت قیمت نیز متفاوت است. همچنین می توانید یک فروشگاه اینترنتی را با آدرس مشخص یه صورت کامل خریداری کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید. با سلام
برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی شیوه های مختلف و سیستم های مختلف وجود دارد. می توان با استفاده از اسکریپت های مختلف یک فروشگاه راه اندازی کرد که با توجه به سلیقه های متفاوت قیمت نیز متفاوت است. همچنین می توانید یک فروشگاه اینترنتی را با آدرس مشخص یه صورت کامل خریداری کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
]]>
معذرت خواهی 2013-01-31T20:12:56+01:00 2013-01-31T20:12:56+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/189 سعید با سلامدوستان عزیز با عرض پوزش این وب سایت دیگه آپ نمی شه. از این که بعضی از نوشته ها لینک درستی ندارند و یا مشکلی دارن از همتون معذرت میخوام دوستان عزیز با عرض پوزش این وب سایت دیگه آپ نمی شه.
از این که بعضی از نوشته ها لینک درستی ندارند و یا مشکلی دارن از همتون معذرت میخوام

]]>
نام خلیج فارس در خطر است 2012-05-04T06:26:29+01:00 2012-05-04T06:26:29+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/187 سعید با سلام همون طور که میدونید در سایتی نام خلیج فارس و خلیج عربی به رای گذاشته شده که الان خیلی حساس شده و رای ها تقریبا برابر شده و احتمال تغییر نام هست لطفا از طریق لینک زیر به نام خلیج فارس رای بدیدhttp://www.persianorarabiangulf.com/index.php با سلام
همون طور که میدونید در سایتی نام خلیج فارس و خلیج عربی به رای گذاشته شده که الان خیلی حساس شده و رای ها تقریبا برابر شده و احتمال تغییر نام هست لطفا از طریق لینک زیر به نام خلیج فارس رای بدید
http://www.persianorarabiangulf.com/index.php
]]>
دانلود بازی اکشن Don 2 The Game گوشی های اندروید 2012-04-28T13:35:31+01:00 2012-04-28T13:35:31+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/186 سعید دانلود بازی اکشن Don 2 The Game گوشی های اندروید بازی گوشی های اندروید پسورد فایل:www.bombekhandeh.com دانلود بازی اکشن Don 2 The Game گوشی های اندروید

بازی گوشی اندروید
بازی گوشی های اندروید

پسورد فایل:www.bombekhandeh.com

دانلود بازی موبایل
]]>
دانلود بازی اکشن Half Breed گوشی های اندروید 2012-04-28T13:33:19+01:00 2012-04-28T13:33:19+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/185 سعید دانلود بازی اکشن Half Breed گوشی های اندروید بازی گوشی های اندروید پسورد فایل:www.bombekhandeh.com دانلود بازی اکشن Half Breed گوشی های اندروید

بازی گوشی اندروید
بازی گوشی های اندروید

پسورد فایل:www.bombekhandeh.com

دانلود بازی موبایل
]]>
دانلود بازی اکشن Lord of Darkness گوشی های اندروید 2012-04-28T13:32:13+01:00 2012-04-28T13:32:13+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/184 سعید دانلود بازی اکشن Lord of Darkness گوشی های اندروید بازی گوشی های اندروید پسورد فایل:www.bombekhandeh.com دانلود بازی اکشن Lord of Darkness گوشی های اندروید

بازی گوشی اندروید
بازی گوشی های اندروید

پسورد فایل:www.bombekhandeh.com

دانلود بازی موبایل
]]>
دانلود بازی وجالب Run Like Hell! Yeti Edition گوشی های اندروید 2012-04-28T13:29:49+01:00 2012-04-28T13:29:49+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/183 سعید دانلود بازی وجالب Run Like Hell! Yeti Edition گوشی های اندرویدامروزه بیشتر گوشی های جدید از نرم افزار ها و بازی های آندروید پشتیبانی میکنند بازی گوشی های اندروید پسورد فایل:www.bombekhandeh.com دانلود بازی وجالب Run Like Hell! Yeti Edition گوشی های اندروید

امروزه بیشتر گوشی های جدید از نرم افزار ها و بازی های آندروید پشتیبانی میکنند

بازی گوشی اندروید
بازی گوشی های اندروید

پسورد فایل:www.bombekhandeh.com

دانلود بازی موبایل
]]>
دانلود بازی زیبا و جالب Run Run Bear گوشی های اندروید 2012-04-28T13:27:24+01:00 2012-04-28T13:27:24+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/182 سعید دانلود بازی زیبا و جالب Run Run Bear گوشی های اندروید بازی گوشی های اندروید پسورد فایل:www.bombekhandeh.com دانلود بازی زیبا و جالب Run Run Bear گوشی های اندروید

بازی گوشی اندروید
بازی گوشی های اندروید

پسورد فایل:www.bombekhandeh.com

دانلود بازی موبایل
]]>
دانلود نرم افزار WinISO 5.3 2011-12-07T10:00:54+01:00 2011-12-07T10:00:54+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/176 سعید نرم افزار WINISO  یکی از برنامه های کاربردی جهت کار با انواع فرمت های ایمیج می باشدادامه مطلب+Download WINISO  یکی از برنامه های کاربردی جهت کار با انواع فرمت های ایمیج می باشد

ادامه مطلب+Download
]]>
دانلود نرم افزار شكستن قفل دی وی دی با AnyDVD & AnyDVD HD 2011-12-07T09:58:45+01:00 2011-12-07T09:58:45+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/175 سعید یكی از بهترین نرم افزار های رایت سی دی ، دی وی دی ، دیسك های Blu-ray ، HD DVD ، و شكستن بسیار آسان قفل آنهاست همچنین این نسخه قابل نصب بر روی ویندوز ویستا می باشد. همچنین شما می توانید از دی وی دی هائی كه در برابر رایت محافظت شده اند را به راحتی از آن كپی برداری كنید. AnyDVD به مانند یک درایور در پشت صحنه کامپیوتر در حال اجراست و بصورت اتوماتیک DVD های شما رو بدون قفل کرده و به شما اجازه دیدن و یا رایت کردن اونها را می دهد. با گذاشتن DVD هاى (CSS (Content Scrambling Sys یكی از بهترین نرم افزار های رایت سی دی ، دی وی دی ، دیسك های Blu-ray ، HD DVD ، و شكستن بسیار آسان قفل آنهاست همچنین این نسخه قابل نصب بر روی ویندوز ویستا می باشد. همچنین شما می توانید از دی وی دی هائی كه در برابر رایت محافظت شده اند را به راحتی از آن كپی برداری كنید.
AnyDVD به مانند یک درایور در پشت صحنه کامپیوتر در حال اجراست و بصورت اتوماتیک DVD های شما رو بدون قفل کرده و به شما اجازه دیدن و یا رایت کردن اونها را می دهد.
با گذاشتن DVD هاى (CSS (Content Scrambling System و Region Code Protected ) RPC ) در درایو DVD ، برنامه در كمتر از چند ثانیه ، كد اونو باز كرده و شما میتونین براحتى و بدون توجه به سیستم كد گذارى منطقه اى و قفل DVD ، اونو پخش كرده و یا ازش كپى بگیرید.

ادامه مطلب+Download
]]>
دانلود نرم افزار Nero 8.3.6.0 Micro_Bonus Pack 2011-12-07T09:48:40+01:00 2011-12-07T09:48:40+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/174 سعید این هم آخرین نسخه از برنامه معروف Nero که برای رایت انواع CD و DVD و در این نسخه حتی HD DVD و Blu-ray Disk مورد استفاده قرار می گیرد. با این برنامه می توانید انواع VCD و SVCD و MiniDVD و DVD-Video و Boot CD و DVD-Boot و ... را درست کنید. می دانید که نسخه های جدید Nero حجمهای بسیار بالا (حدود 180 و 150 مگابایت) دارند و نصب آنها هم خیلی طول می کشد و حاوی ابزارهایی هستند که اصلا مورد استفاده قرار نمی گ

این هم آخرین نسخه از برنامه معروف Nero که برای رایت انواع CD و DVD و در این نسخه حتی HD DVD و Blu-ray Disk مورد استفاده قرار می گیرد. با این برنامه می توانید انواع VCD و SVCD و MiniDVD و DVD-Video و Boot CD و DVD-Boot و ... را درست کنید. می دانید که نسخه های جدید Nero حجمهای بسیار بالا (حدود 180 و 150 مگابایت) دارند و نصب آنها هم خیلی طول می کشد و حاوی ابزارهایی هستند که اصلا مورد استفاده قرار نمی گیرند. ویژگی این نسخه این است که آن ابزاهای های اضافی را ندارد و فقط ابزارهای اصلی یعنیNero Burning ROM و یا همان Nero Express و Nero Audio Plug-in برای ساخت CDهای صوتی و MP3 و VideoCD Support برای ساخت Video CD را دارد. چیزهایی مانند Nero Media Home را که فقط برای پخش فایلها در ویندوز مزاحمت ایجاد می کند را ندارد. نصب آن خیلی سریع و ساده است


توجه: دانلود نرم افزار رایت سی دی در ادامه مطلب

ادامه مطلب+Download
]]>
دانلود نرم افزار Ashampoo Burning Studio 7.21 2011-12-07T09:47:24+01:00 2011-12-07T09:47:24+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/173 سعید نرم افزار ساخت و رایت سی دی و دی وی دیAshampoo Burning Studio 7.21 این نرم افزار یک برنامه کامل برای ساخت و رایت انواع CD و DVD و همچنین DVDهای جدید Blu-Ray می باشد. این برنامه تقریبا شبیه به برنامه Nero می باشد ولی در کارهایی مانند ساخت DVD فیلم بسیار جلوتر است. این برنامه برای شما از یک فایل فیلم یک DVD فیلم با منوی بسیار زیبا می سازد که قابل پخش در DVD Player ها است. از ک

نرم افزار ساخت و رایت سی دی و دی وی دیAshampoo Burning Studio 7.21

این نرم افزار یک برنامه کامل برای ساخت و رایت انواع CD و DVD و همچنین DVDهای جدید Blu-Ray می باشد. این برنامه تقریبا شبیه به برنامه Nero می باشد ولی در کارهایی مانند ساخت DVD فیلم بسیار جلوتر است. این برنامه برای شما از یک فایل فیلم یک DVD فیلم با منوی بسیار زیبا می سازد که قابل پخش در DVD Player ها است. از کارهای دیگری که این نرم افزار نسبت به Nero انجام می دهد امکان ایجاد تغییرات در محتویات یک CD یا DVD و رایت نسخه تغییر یافته است. خود برنامه می تواند بیشتر فرمتهای فیلم یا صدا را به فرمت مورد نیاز برای رایت بر روی CD یا DVD تبدیل کند و نیاز به برنامه اضافی برای این کار وجود ندارد. همچنین در یک حالت پیشرفته می توانید گزینه های مختلف رایت را کنترل کنید و مثلا اگر فایل یا فولدر با نام فارسی بر روی CD رایت کردید جلوی خراب شدن نام آن را بگیرید. برای این کار باید حالت Joliet را انتخاب کنید. برنامه با امکانات خوب و به تناسب این امکانات حجمی کم طراحی شده است و برای هر قسمت توضیحی دارد و در کل از استفاده از آن در مقایسه با نرم افزارهایی مانند Nero پشیمان نمی شوید. با مشاهده تصویر بزرگ برنامه می توانید با برخی از قابلیتهای آن آشنا شوید.


توجه: دانلود نرم افزار رایت سی دی و دی وی دی در ادامه مطلب

ادامه مطلب+Download
]]>
دانلود نرم افزار تعمیر cd های خش دار 2011-12-07T09:46:30+01:00 2011-12-07T09:46:30+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/172 سعید دانلود یك نرم افزار بسیار كاربردی برای تعمیر cd هایی كه دارای خش عمیق هستند و اطلاعات مهمی درون آنها وجود دارد ،‌كه به راحتی با آن میتوانید از cd مورد نظر پشتیبان بگیرید و استفاده نمایید توجه: دانلود نرم افزار در ادامه مطلب ادامه مطلب+Download

دانلود یك نرم افزار بسیار كاربردی برای تعمیر cd هایی كه دارای خش عمیق هستند و اطلاعات مهمی درون آنها وجود دارد ،‌كه به راحتی با آن میتوانید از cd مورد نظر پشتیبان بگیرید و استفاده نمایید


توجه: دانلود نرم افزار در ادامه مطلب

ادامه مطلب+Download
]]>
دانلود نرم افزار افزایش سرعت اجرای نرم افزارها 100xCD Cache 2.7 2011-12-07T09:45:33+01:00 2011-12-07T09:45:33+01:00 tag:http://jadoyedownload.mihanblog.com/post/171 سعید نرم افزار 100xCD Catch یك نرم افزار مفید جهت صرفه جویی در زمان و افزایش طول عمر درایورهای  سی دی می باشد. این برنامه از طریق انتقال اطلاعاتی كه در هنگام استفاده از یك CD مكررا خوانده میشود به Cash سیستم (حافظه مجازی ویندوز بر روی هارد دیسك)، باعث افزایش سرعت دسترسی و كار با یك CD می شود. در این حالت، اطلاعات تكراری به هارد منتقل می شود و شما با كلیك بر روی محتوای یك CD در واقع بر روی اطلاعات در هارد دیسك كلیك كرده اید كه این مساله باعث افزایش سرعت كار و همچنین افزایش عمر درایو

نرم افزار 100xCD Catch یك نرم افزار مفید جهت صرفه جویی در زمان و افزایش طول عمر درایورهای  سی دی می باشد. این برنامه از طریق انتقال اطلاعاتی كه در هنگام استفاده از یك CD مكررا خوانده میشود به Cash سیستم (حافظه مجازی ویندوز بر روی هارد دیسك)، باعث افزایش سرعت دسترسی و كار با یك CD می شود. در این حالت، اطلاعات تكراری به هارد منتقل می شود و شما با كلیك بر روی محتوای یك CD در واقع بر روی اطلاعات در هارد دیسك كلیك كرده اید كه این مساله باعث افزایش سرعت كار و همچنین افزایش عمر درایورهای سی دی شما می شود.

ویژگی های کلیدی نرم افزار 100xCD Cache 2.7 :

- انتقال اطلاعات تكراری خاونده شده از سی دی بر روی Cash هارد
- افزایش طول عمر درایوهای سی دی
- افزایش سرعت كارها
- محیط ساده و كاربرپسند
- انتقال اطلاعات از سی دی بر هارد با یك كلیك
- رایگان و بدون محدودیت در استفاده
- و ...

توجه: دانلود در ادامه مطلب

ادامه مطلب+Download
]]>